30. rujna 2019.

11. Sportski susreti SMH-IS

U Rovinju od 26.-29. rujna održani su 11. Sportski susreti Sindikata metalca Hrvatske- Industrijskog sindikata. Natjecanju i druženju odazvalo se oko tristo sudionika, članova iz dvadeset jedne sindikalne podružnice SMH-IS te gosti iz Hrvatske, Slovenije, Srbije.

Igre su se odvijale u deset sportskih disciplina: balote, belot, briškula/trešeta, odbojka na pijesku m/ž, pikado m/ž, stolni tenis, potezanje konopa i mali nogomet.

Pobjednici po sportovima

1. BALOTE – medalje i pehar dijeli voditelj natjecanja, Rober Renka

3.  osvojeno mjesto          3. MAJ

2. osvojeno mjesto           KMK -juniori

1.  osvojeno mjesto          SAS Zadar

2. BELOT – medalje i pehar dijeli voditelj natjecanja, ZDRAVKO STRMOTIĆ

3.  osvojeno mjesto          OMCO

2. osvojeno mjesto           TEP 3

1.  osvojeno mjesto          STARCO 1

3. BRIŠKULA I TREŠETA  – medalje i pehar dijeli voditelj natjecanja, Veljko Todorović

3.  osvojeno mjesto          SAS

2. osvojeno mjesto           3. Maj

1.  osvojeno mjesto          OMIAL

4. ODBOJKA NA PIJESKU Ž – medalje i pehar dijeli voditelj natjecanja, Nebojša Uzelac

3.  osvojeno mjesto          SELK 1

2. osvojeno mjesto           ĐĐ INDUSTRIJSKO RJEŠENJE

1.  osvojeno mjesto          HEINEKEN – SP LTH metalni lijev

5. ODBOJKA NA PIJESKU M – medalje i pehar dijeli voditelj natjecanja, Amalija Signorini

3.  osvojeno mjesto          CODGR – SP VIKTOR LENAC

2. osvojeno mjesto           IMPOL TLM 1

1.  osvojeno mjesto          SKEI

6. PIKADO  Ž – medalje i pehar dijeli voditelj natjecanja, Leonid Čimbur

3.  osvojeno mjesto          LILY – LTH – SP LTH metalni lijev

2.  osvojeno mjesto          SELK 2

1.  osvojeno mjesto          SELK 1

7. PIKADO M – medalje i pehar dijeli voditeljica natjecanja, Slavica Pranjić

3.  osvojeno mjesto          PROIZVODNJA MK i OSO

2. osvojeno mjesto           KONČAR KMK 3

1.  osvojeno mjesto          KONČAR GOM

8. STOLNI TENIS – medalje i pehar dijeli voditelj natjecanja, Mario Nogić

3.  osvojeno mjesto          Ivica Utrobičić – SP OMIAL NOVI

2. osvojeno mjesto           Mladen Sever – SP KONČAR INEM

1.  osvojeno mjesto          Danijel Vešligaj – SP KONČAR INEM

9. POTEZANJE UŽETA- medalje i pehar dijeli voditelj natjecanja, ROBERT HODAK

3.  osvojeno mjesto          ĐĐ TEP

2. osvojeno mjesto                       KONČAR MK

1.  osvojeno mjesto          OMCO CROATIA

10. MALI NOGOMET – medalje i pehar dijeli voditelj natjecanja, MIODRAG KRNIC

3.  osvojeno mjesto          ZAJEDNO SMO JAČI – ŠIBENIK i OMIS

2.  osvojeno mjesto          KONČAR APARATI I POSTROJENJA

1.  osvojeno mjesto          OMCO CROATIA

NAJBOLJI GOLMAN  

ZORAN KlASIĆ, SP KONČAR APARATI I POSTROJENJA

NAJBOLJI STRIJELAC  

PETAR DELIĆ, SP KONČAR APARATI I POSTROJENJA

NAJBOLJI IGRAČ  

TOMISLAV ČAVUŽIĆ, SP OMCO CROATIA

11. FAIRPLAY ekipa  

KONČAR METALNE KONSTRUKCIJE

UKUPNi POBJEDNIK 11. SPORTSKIH SUSRETA

Sa osvojene:   2 zlatne,    i   1 brončanu medalju, ukupni pobjednik 11. SPORTSKIH SUSRETA SMH-IS je  SINDIKALNA PODRUŽNICA :

OMCO CROATIA




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *